tło pracownia projektowa projekty architektoniczne projektowanie domów projekty domów

Biuro projektowe - Oferta

Architekt Mieczysław Ciesielski świadczy profesjonalne usługi projektowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzona przez niego pracowania jest w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług projektowych. Głównym obszarem naszej działalności jest wykonywanie projektów budynków mieszkalnych. Przygotowujemy autorskie projekty domów jedno- i wielorodzinnych, projektujemy również domki sezonowe oraz turystyczne.

Oprócz projektowania pojedynczych budynków jesteśmy w stanie stworzyć projekty całych osiedli mieszkalnych, gospodarstw, czy ośrodków wypoczynkowych, zgodne z wytycznymi planów zagospodarowania przestrzennego. W ramach planowania zespołu budynków wykonujemy projekty zabudowy, ciągów komunikacyjnych, garaży i miejsc parkingowych, oraz opracowujemy plany dla terenów zielonych i placów zabaw.

Poza projektowaniem od podstaw zajmujemy się również przygotowaniem planów przebudowy budynków i pomieszczeń. Zajmujemy się adaptacją strychów i poddaszy na pomieszczenia mieszkalne, czy mieszkań na pomieszczenia biurowe.

Ponad to oferujemy, także pomoc techniczna i prawna w legalizacji samowoli budowlanych.


Copyright @ Pracownia Projektowa Mieczysław Ciesielski