Architekt Mieczysław Ciesielski wita na blogu!

Witam Państwa na moim blogu. Jego celem jest propagowanie wiedzy o projektowaniu budynków i pomieszczeń oraz pomoc w wyborze właściwego rozwiązania z zakresu mojej oferty . Obejmuje ona m.in. projektowanie domów, osiedli, projekty zabudowy, plany placów i terenów zielonych.

 

Zapraszamy - blog firmowy

Mój blog oferuje Państwu kompleksowe informacje z dziedziny usług projektowych. Jeśli potrzebne są Wam porady, podpowiedzi i ciekawostki dotyczące projektów i projektowania, planujecie Państwo budowę lub przebudowę domu, garażu, domku turystycznego, potrzebujecie projektu, dokumentacji lub nadzoru technicznego, tu znajdziecie rzetelną wiedzę, która może pomóc zaradzić Waszym potrzebom. Zapraszam do subskrypcji i lektury bloga!

 


Poddasze: dobre do zamieszkania!

Poddasze to pomieszczenie znajdujące się częściowo w bryle budynku pomiędzy jego ostatnią kondygnacją a więźbą dachową. To przestrzeń..

 

Czytaj więcej...


Projektowanie pomieszczeń biurowych – Pracownia Projektowa

Projekt pomieszczeń biurowych pozwala zaplanować przestrzeń biura i dostosować ją do specyfiki pracy w firmie. Sprawdź, jak dobrze zaaranżować biuro.

 

Czytaj więcej...


Samowola budowlana – jak zalegalizować i czy to się opłaca

Samowola budowlana nie musi kończyć się rozbiórką budowli albo permanentnym przerwaniem prac. Sprawdź, jak zalegalizować samowolę budowlaną.

 

Czytaj więcej...


Z czego składa się dokumentacja architektoniczno-budowlana

Opisujemy co wchodzi w skład dokumentacji architektoniczno-budowlanej oraz do czego jest potrzebna. Zapraszamy na blog Pracowni Projektowej z Wrocławia.

 

Czytaj więcej...


Prace remontowe – kiedy remont domu wymaga pozwolenia na budowę

Wiesz, że wymiana okien albo adaptacja poddasza może wymagać pozwolenia na budowę? Sprawdź, jakie prace musisz zgłosić w urzędzie przed rozpoczęciem remontu!

 

Czytaj więcej...


Projekty architektoniczne – adaptacja gotowego projektu

Zakup gotowego projektu architektonicznego wymaga przeprowadzenia odpowiednich prac adaptacyjnych. Sprawdź, na czym polega adaptacja projektów architektonicznych.

 

Czytaj więcej...


Projektowanie zieleni i ogrodów – Pracownia Projektowa

Projektowanie zieleni to bardzo ważny etap tworzenia otoczenia domu albo inwestycji. Składają się na nie dwa etapy projektowe – projekt koncepcyjny oraz projekt wykonawczy

 

Czytaj więcej...


 

tło pracownia projektowa projekty architektoniczne projektowanie domów projekty domów
Copyright @ Pracownia Projektowa Mieczysław Ciesielski